YÜCEL YILMAZ’DAN BAŞKANLARA DAVET

 Tarih: 04-05-2017 19:35:29

YÜCEL YILMAZ’DAN BAŞKANLARA DAVET

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz,Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur ve Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler’i Uluslararası Altın Ok Atlı Okçuluk ve Savaş Sanatları Festivali’ne davet etti.

Başkan Yılmaz, 5 Mayıs 2017 Cuma günü kortej yürüyüşü ve İrfan Gürdal-Arslanbek Sultanbekov konseri ile başlayacak festivale genç başkanları ok ve davetiye ile davet etti..

Başkan Yılmaz’ın davetini memnuniyetle karşılayan Sanayi ve Ticaret Odası Başkanları ata yadigarı geleneğin sürdürülmesinde büyük önem arzeden festivale katılmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti..

ULUSLARARASI FESTİVAL BALIKESİR'E DEĞER KATACAK

Balıkesir Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur, gelenek, görenek ve değerlerin ihya edilerek geleceğin Balıkesir’i için son dönemde yapılan önemli çalışmalar ile şehrin kültürel anlamda marka değerinin yükseleceğini ifade etti.

Tarihi mirasların yaşatılması ile kentin dünyaya tanıtılmasının birçok alanda avantaj sağlayacağını belirten Uğur,Balıkesir’in kalıcı ve birbirinden güzel projeler ile geleceğe emin adımlarla ilerlediğini kaydetti..

Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler de, yerli yabancı bir çok misafir ağırlayacak olan Uluslararası Altın Ok Atlı Okçuluk ve Savaş Sanatları Festivali ile Balıkesir’in büyük kazanım elde edeceğini söyleyerek , gitgide gelenekselleşen uluslararası projelerin devamını diledi..

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Karesi Belediyesi ev sahipliğinde 5 bin yıllık mirasın yaşatılacağı festivalde 37'si yabancı olmak üzere 400'ü aşkın sporcunun mücadele edecek..

  Kaynak: ÖZEL HABER
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI