Ünlü Aktarın Sahtecilerle Başı Dertte

 Tarih: 07-02-2018 09:07:00  -   Güncelleme: 29-05-2018 20:12:37

Kelliğe Çözüm Bulan Açıklamaları Korsanlar Sahiplendi

 

Geçtiğimiz yıl saç dökülmesine bitkisel ürünlerle çözüm bularak TV100 Haber’e konu olan ünlü aktar Suat İlikçioğlu ile yaptığımız röportaj, sahteciler tarafından değiştirilerek başka ürünlerin tanıtımı için kullanıldı ve durumdan rahatsız olan İlikçioğlu, hakkını aramak için yargıya başvurdu.

 

Edremit ilçesinde bursa escort , bitkisel ürünlerle elde ettiği karışım ile saç dökülmesini engelleyen ve yeni saç çıkmasını sağlayan bitki uzmanı aktar Suat İlikçioğlu, konuyla ilgili TV100 ekranlarında haber olarak yayınlanan videonun sahteciler tarafından başka ürünlerin tanıtımı için internet ortamında dolaştığını görerek durumdan rahatsız oldu. Bahse konu haber videosunun 2 farklı ürünün tanıtımı için, farklı markalar, farklı irtibat telefonları ve farklı adresler verilerek haksız kazanç elde edildiğini söyleyen İlikçioğlu, yaklaşık 2 aydır konuyla ilgili araştırmalar yaptı ve hazırladığı dosyayı Edremit Cumhuriyet Savcılığı’na iletti. Sahtecilerin bir grup olduğunu ve benzer yöntemlerle kendisi ile birlikte pek çok kişi, kurum ve kuruluşu mağdur ettiklerini ifade eden Suat İlikçioğlu, yine TV100 Haber’e konuşarak sahtecilere itibar edilmemesini istedi.

Vatandaşların dolandırılmasının önüne geçmek amacında olduğunu söyleyen İlikçioğlu, “Saç dökülmesiyle ilgili TV100 televizyonumuzda saç dökülmesiyle ilgili bir haber videomuz yayınlanmıştı. Bu haber videomuzu montajlayarak, üzerinde oynayıp değiştirerek çeşitli ürünler satanları tespit ettik. Bir çok müşterimiz de bize gelip durumu iletti. Bizim kesinlikli piyasada paketle, ambalajlı ürünlerimiz yoktur. Bu haberimizin yapılmasındaki amaç, vatandaşların dolandırılmasının önüne geçmektir. O ürünlerle ilgili bir bilgimiz, ilgimiz yoktur. Görebilecekleri herhangi bir zarardan kendileri sorumludur. Lütfen dikkatli olsunlar. Doğrudan bizim internet sitemize girsinler. Telefonla bize ulaşsınlar. Bu konuyla ilgili. Daha önce de bizim üzerimizden şampuan satmışlardı. Onları adli makamlara bildirmiştik. Şimdi de saç serumu ile satış yapılmaya çalışılıyor. Bunların tespiti için savcılığımız çalışmalarını yürütüyordur. Biz yasal mercilere başvurularımızı yaptık” dedi.

Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI