TÜRKİYE’DE İLK PROJE ÖRNEK GÖSTERİLDİ

 Tarih: 23-09-2017 10:34:32

TÜRKİYE’YE ÖRNEK GÖSTERİLDİ

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımı ile gerçekleştirilen Organize Sanayi Bölgeleri Marmara Bölge toplantısında Türkiye’de bir ilk olan Balıkesir Marangozlar Küçük Sanayi Sitesi ,diğer OSB’lere örnek gösterildi.

ÜRETİM REFORMU PAKETİ

Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Yaşar Öztürk ,diğer OSB’lere ‘Gidin Balıkesir’i inceleyin’ tavsiyesinde bulundu.Bilim,Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün katılımıyla gerçekleşen Organize Sanayi Bölgeleri Marmara Bölge toplantısına Balıkesir damgasını vurdu.

Balıkesir’den Organize Sanayi Bölge Müdürü Mesut Eray’ın yer aldığı ve toplamda 84 OSB temsilcisinin katıldığı toplantıda Eray, ’Üretim Reformu Paketi’ ile görüş bildirdi.

Toplantıda konuşan Sanayi Bölgeleri  Genel Müdürü Yaşar Öztürk,Türkiye’de bir ilk olma özelliği taşıyan Balıkesir’in Marangozlar Küçük Sanayi Sitesi projesinden övgüyle bahsederken ,diğer OSB’lere bu projeyi örnek gösterdi.

Öztürk, ‘Balıkesir’e gidin ve bu projeyi örnek alın’ dedi.Toplantıya Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur da katıldı.Projelerin oluşturulma ve geçiş aşamaları toplantıda ele alındı.

  Kaynak: Gazete Ekspres
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI