TİCARET ODASI AVLU BALIKESİR’DE HİZMET VERECEK

 Tarih: 04-08-2017 16:26:14

​TİCARETİN MERKEZİ AVLU’YA TAŞINDI

TİCARET ODASI AVLU BALIKESİR’DE HİZMET VERECEK

Balıkesir Ticaret Odası , Çay Deresi Rekreasyon Alanı bünyesindeki Avlu Balıkesir projesi içinde hazırlanan yeni binasına taşındı.

7 Ağustos Pazartesi gününden itibaren yeni merkezde üyeleri ile buluşacak olan Ticaret Odası , şehrin yeni ticari gelişimlerine buradan öncülük edecek.

Avlu Balıkesir’deki fuar ve kongre salonunun hemen yanında yer alan yeni bina, Türkiye’nin en modern ticaret odası olacak.

Öyle ki, bulunduğu konum yönüyle her gün onbinlerce kent sakininin ziyaret ettiği Avlu , şehrin en cazip noktalarından biri olarak görülüyor.

‘2023 HEDEFLERİMİZE EMİN ADIMLARLA İLERLİYORUZ’

Son dönemde gelişen Balıkesir ekonomisiyle igili  TV100 mikrofonlarına bilgi veren Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler , yeni hizmet binasına taşındıktan sonra da kentin ticari hayatını canlandırmaya yönelik,katma değer sağlayıcı faaliyetlerinin daha büyük bir hızla süreceğini dile getirdi.Ermişler,Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan milli istihdam seferberliği kapsamında,Balıkesir'in 15 nin hedefini henüz bir yıl dolmadan ilk birkaç ay içinde gerçekleştirdiğini,bu hafta itibariyle sayının 20 binlere yaklaştığını ifade etti.Hem Türkiye hem de Balıkesir'in 2023 hedeflerine emin adımlar ile ilerlediğini kaydeden Ticaret Odası Başkanı Fahri Ermişler, bu doğrultuda emeği geçen ve büyük bir uyum içinde çalışan başta Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı,Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur,Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur,sanayi ve iş dünyası temsilcileri ile esnaf ve işletme sahiplerine teşekkür etti.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI