TEZOS KURUCU ORTAĞI BREITMAN: PLATFORM YAKINDA AÇILACAK

 Tarih: 20-02-2018 07:34:00  -   Güncelleme: 20-02-2018 08:52:24

Kendinden yönetimli Blockchain protokolü Tezos'un kurucu ortağı Kathleen Breitman, devam eden davaların projeye sarsmasına rağmen birkaç hafta içinde başlatma sözü verdi. Duyuru, 17-18 Şubat tarihleri ​​arasında gerçekleşen UCLA Blockchain Lab'ın Cyber ​​Days konferansında gerçekleşti.

Tezos, Temmuz 2017'de (ICO) sırasında 232 milyon dolar yatırım toplayarak rekor kırmıştı. Proje, o günden beri ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) düzenlemelerine uyma konusundaki soruşturma ve birden fazla dava konusu oldu. 

Tüm bunların yanı sıra,

Tezos'un ICO sırasında ABD yatırımcılarına satılan tokenlerin aslında menkul kıymet olduğu iddia ediliyor. Şirket, bunları SEC'e kaydetmediğinden, ABD yasalarına göre bu, menkul kıymet dolandırıcılığı anlamı taşıyordu. 

Bununla birlikte, geçen hafta gerçekleşen bir UCLA konferansında Kathleen Breitman, yasal zorluklara rağmen kendi koşullarıyla "tezos" tokenlerini (XTZ) serbest bırakacağını ve önümüzdeki birkaç hafta içinde borsalarda işleme başlayacağının sözünü verdi. "İlerlemek için her şey gerekli. Haksız, ancak kodu göndermemiz gerekiyor, "diye ekledi 

Özellikle, Tezos, Kathleen Breitman ve projenin kaynak kodunu kontrol eden eşi ve kurucu ortağı Arthur Breitman ve ICO sırasında toplanan tüm fonları kontrol eden Tezos Vakfı ile ayrı ayrı yönetiliyor.

 

ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI