ORGANİZASYON ŞİRKETİNDEN SOSYAL PROJE

 Tarih: 17-03-2018 12:49:58

Sosyolog, aile danışmanı, nefes terapisti ve ünlü yazar Bircan Yıldırım, Edremit’te düzenlenen bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında, 8. Baskısı yapılan Yaşam Terapisi isimli kitabını tanıttı söyleşi gerçekleştirdi.

 

Edremit ilçesinin Kadıköy Mahallesi’nde hizmet gösteren ‘Sayım’ isimli müzik ve organizasyon şirketi, bir süre önce başlattığı, ‘7’den 70’e Sev’ isimli sosyal sorumluluk projesine bir etkinlik daha ekledi. Enis ve Fatoş Sayım çiftinin yönettiği işletme, sürdürdüğü proje kapsamında, sosyolog, aile danışmanı, nefes terapisti ve ünlü yazar Bircan Yıldırım’ı ilçe halkıyla buluşturdu. Yayınlanmış çok sayıda kitabı bulunan yazar Yıldırım, Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen ücretsiz söyleşide, katılımcılara faydalı bilgiler aktardı. Nefes terapisinden, aile yönetimi ve çocuk gelişimi gibi bir çok önemli konuyu ele alan Bircan Yıldırım, sosyal ilişkiler konusunda da faydalı konuşmalarda bulundu.

Yürüttükleri sosyal sorumluluk projesi ve son yapılan etkinlik ile ilgili TV100 Haber’e konuşan Enis ve Fatoş Sayım çifti, “Sayım müzik Organizasyon firmamız olarak bugün Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezi’ndeyiz. Sosyal Sorumluluk Projelerimiz devam ediyor. Kurumsal olduğumuzu göstermek için gayret gösteriyoruz. Bize destek veren halkımıza faydalı olabilmek için çalışmalarımız oluyor. Bugün yazarımız Bircan Yıldırım hanımı misafir ederek, halkımızla buluşturduk. Bu ücretsiz etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyoruz. Sponsorlarımıza teşekkür ediyoruz. Daha gerçekleştirmeyi planladığımız sosyal sorumluluk projelerimiz var. Şekillendikçe hepsini kamuoyu ile paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam edin. Tüm destekçilerimize katılımcılara şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

Etkinliği sonunda, yazar Yıldırım katılımcılarla sohbet ederek son çıkarttığı kitabını tanıtıp isteyenlere imzaladı.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI