ODTÜ’YÜ TERK EDİP, DAĞDA YAŞAMAYA KARAR VERDİ

 Tarih: 15-02-2018 14:12:00  -   Güncelleme: 21-07-2018 00:17:18

Ortadoğu Teknik üniversitesinde okuyan bir öğrenciyken, her şeyi bırakıp Susurluk ilçesinin Tütünlük mahallesinde bir dağ evine yerleşen Recai Rize’nin yaşam öyküsü herkesi şaşırtıyor.

Kendi deyimiyle bir buçuk yıl kadar cehennem gibi bir süreç yaşayan Rize, bir ara etrafındaki herkesin kendisine kötülük yapmak istediğini düşünmeye bile başlamış.

Sık sık insanların bir araya gelip onu delirtmeye çalıştığını düşünen sıradışı genç, 3 gün sahilde ateş yakarak uyuduktan sonra temiz havanın kendsine iyi geleceğini düşünüp Tütünlük’e yerleşmiş

Tamamen doğa ile iç içe bir yaşam sürmeye başlayan Rize, kiraladığı evin sahibine tüm ısrarlarına rağmen kira vermeyi kabul ettirememiş.

En ilginç tesadüf de evin sahibinin tıpkı Rize gibi yıllarca benzer sorunlar yaşayıp bu dağ evini yaptırmış olması olmuş.

Şu sıralar sosyal bir paylaşım hesabında yaşamından videolar paylaşan Rize, ağaçlardan kestiği odunlarla ısınıyor, bursa escort evde su tesisitı bulunmadığı için suyu da kuyudan kendisi çekiyor. Ekmeğini peynirini bile kendisi yapıyor.

 
  Kaynak: onedio.com
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI