LİSE ÖĞRENCİLERİNDEN SANAT SERGİSİ

 Tarih: 08-06-2018 10:13:00  -   Güncelleme: 08-06-2018 10:33:55

Edremit Yılmaz Akpınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri, Grafik ve Fotoğraf alanındaki yeteneklerini, ‘Sanat Sergisi’ adıyla halka açtılar.

Grafik Tasarım ve Fotoğraf Bölümü’nün 72 öğrencisi, 4 öğretmeninin yardımıyla yıl boyunca hazırladıkları en güzel çalışmalarını, sergi açarak halkın beğenisine sundu. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkan Yardımcısı Metin Tunçer, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, eğitim yöneticileri, öğretmenler, öğrenciler, veliler ve vatandaşların katıldığı serginin açılış kurdelesi, protokol mensupları tarafından kesildi. Serginin açılışında konuşan okul müdürü Zuhal Herdan, eğitim-öğretim yılı boyunca gayretli çalışmalarından dolayı öğrencileri ve öğretmenlerini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.
Açılış kurdelesinin kesimi sonrası sergideki fotoğraf ve grafikler hakkında öğrencilerden bilgi alan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, öğrencileri tebrik etti. Öğrencilerin yaptığı çalışmalardan gurur duyduğunu ifade eden Kaymakam Sırmalı, serginin açılmasında emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. Öğrencilerin kendi özgün bakış açıları ve kendi konularına uygun olarak yorumlayarak yapmış oldukları çalışmalar misafirler tarafından yoğun ilgi gördü.
Açılış töreni sonrasında okul müdürü Zuhal Herdan, Grafik Tasarım ve Fotoğraf Bölümü Öğretmeni Elif Önovalı ve öğrenciler, TV100 Haber’e düşüncelerini anlattı.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI