LİSE ÖĞRENCİLERİ HÜNERLERİNİ SERGİLEDİ

 Tarih: 26-05-2018 11:52:26

 

Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Grafik ve Fotoğraf Bölümü öğrencileri, 1 yıl boyunca yaptıkları çalışmaları, açtıkları sergiyle noktaladı.

 

Edremit’in en köklü ve kapsamlı teknik lisesi durumunda olan ve işletmelere ara eleman yetiştirilmesi konusunda fayda sağlayan Edremit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin Grafik ve Fotoğraf Bölümü, yaptığı çalışmalarla göz dolduruyor. Geleceğin gazetecileri ve grafikerlerinin yetişmesinde önemli katkılar sağlayan bölüm öğrencileri, 1 yıllık çalışmalarının yer aldığı sergi açtı. Okul binasındaki atölye salonunda açılan sergiye, bazı dernek başkanları ve öğrenci velileri de katıldı. Öğrencilerin hayal güçlerini kullanarak tasarladıkları anlatımlı çalışmalar ilgi topladı.

Sergiyi inceleyen Okul Müdürü Orhan Koç, TV100 Haber’e yaptığı açıklamasında, “Öğrencilerimizin 1 yıl boyunca yapmış olduğu ürünler sergileniyor. Öğretmen ve öğrencilerime çok teşekkür ediyorum. Görsel sanatların gazeteciliğin bir temeli olduğunu düşünüyorum. İnşallah var olanların yerlerini dolduracak gazeteciler yetiştirildiğine inanıyorum” dedi. Grafik ve Fotoğraf Alan Şefi Sevil Kılınç ta, sergiye öğrencilerle birlikte büyük emekler verdiklerini ifade ederek, “Öncelikle okul müdürümüze ve emeği geçenlere çok teşekkür ediyoruz. Güzel bir çalışma oldu” derken, Grafik ve Fotoğraf Bölümü Atölye Şefi Güldane Aslan da, “Bölümümüze yapılan hayırlardan dolayı tüm destekçilere çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Sergiye destek veren Hadi Aksay ve öğrenciler de görüşlerini belirtti.

 

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI