KÖRFEZ'İN İŞADAMLARINI BULUŞTURAN İFTAR

 Tarih: 13-06-2018 08:32:51

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Balıkesir Şubesi bünyesinde yakın zamanda kurulan MÜSİAD Edremit Körfez Temsilciliği, ilk etkinliğini gerçekleştirerek, körfezin önde gelen işadamlarını iftar programında bir araya getirdi.

 

Geçtiğimiz aylarda kurulan MÜSİAD Edremit Körfez Temsilciliği, üye sayısını artırarak hızlı bir büyüme kaydederken, ilk etkinliklerini iftar organizasyonuyla gerçekleştirdi. İlçedeki bir işletmenin bahçesinde düzenlenen organizasyona, Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Milletvekilleri Kasım Bostan ve Ali Aydınlıoğlu, MÜSİAD Balıkesir Şube Başkanı Tuncay Yıldız, Edremit Körfezi’nin önde gelen işadamları, yatırımcıları, turizmcileri ve tarımcıları katılım gösterdi. Dualar eşliğinde yenilen iftar yemeğinin ardından, katılımcılara MÜSİAD’ı tanıtan bir video izletildi. Daha sonra kürsüye gelen MÜSİAD Edremit Körfez Temsilcisi Özcan Özyanık, çalışmalar ve hedefleri ile ilgili konuşmalar yaptı. MÜSİAD Şube Başkanı Yıldız da, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma gerçekleştirdi. Konuşmaların ardından, buluşları ve çalışmalarıyla Türk Ar-Ge’sinin ve Balıkesir’in adını dünyaya duyuran işadamı Faruk Durukan’a teşekkür plaketi takdim edildi. Durukan’ın plaketini Kaymakam Ali Sırmalı verirken, MÜSİAD Şube Başkanı Yıldız da, MÜSİAD Körfez Temsilcisi Özyanık’a teşekkür plaketi sundu.

Program, çay eşliğinde tanışma sohbetleriyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

Etkinlik ve çalışmalarıyla ilgili TV100 Haber’e konuşan MÜSİAD Körfez Telsilcisi Özcan Özyanık, “Bugün burada körfez bölgemizdeki işadamlarımızla, kendi alanlarında uzman sanayici, turizmci, tarımcı işadamlarımızla birlikteyiz. Hep birlikte hem iftar yaptık, hem de onları birbirleriyle tanıştırdık, MÜSİAD’ı da anlatma olanağı bulduk. Çok verimli bir toplantı oldu. Milletvekillerimiz, Kaymakamımız, siyasi partilerin temsilcileri geldi. MÜSAD ile ilgili Edremit’te yapacağımız çalışmalar ile ilgili görüşler aktarıldı. Bundan sonra da inşallah MÜSİAD’ı Edremit’te daha da büyütüp verimli çalışmalara imza atacağız. Şimdiden tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum” diye konuştu.

Davete katılan Edremit Körfezi’nin tanınmış işadamları da MÜSİAD ile ilgili görüşlerini aktararak çalışmalarında başarılar diledi.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI