KARESİ’DE DURMAK YOK YOLA DEVAM

 Tarih: 07-08-2017 11:25:17

Karesi'de değişim ve dönüşüm hamlesi başlatan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Halka hizmet Hakk'a hizmettir" düsturuyla durmaksızın hizmet etmeye devam ediyor.

 

Hizmette eşitlik ilkesi doğrultusunda, güçlü ve Karesililerin katılımını esas alan belediyecilik anlayışıyla çalışmalarını sürdüren Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kırsal mahallelerdeki çalışmaları yerinde inceleyerek, vatandaşlarla ile bir araya gelmeye devam ediyor. Ziyaret ettiği her mahallede kapı kapı dolaşarak vatandaşlarla selamlaşan, talep ve önerilerini alan Başkan Yılmaz, mahalle muhtarları ve vatandaşlarla mahallenin ihtiyaçları üzerine konuştu.

"KAPIMIZ DA YÜREĞİMİZ DE SİZE AÇIK"

“Kapımız ve yüreğimiz sizlere her zaman açık” diyen Başkan Yücel Yılmaz, insanı yücelt ki devlet yücelsin anlayışı ile proje ve hizmet üretmeye devam ettiklerini ifade etti. Belediyeciliği, şehri emanet ettikleri Karesililerle birlikte yaptıklarını vurgulayan Yılmaz, "Durmaksızın çalışmaya devam ediyoruz. Bizim hemşehrilerimizin rızasını ve hayır duasını almaktan başka bir arzumuz yok. Sizlerin hizmetlerimizden duymuş olduğunuz memnuniyet bizleri de mutlu ediyor, çalışma şevkimizi arttırıyor" dedi.

 

VATANDAŞ HİZMETLERDEN MEMNUN

 

Vatandaşlar, Karesi Belediyesi'nin kilit parke döşeme, çöp konteynırı ve mahalle konağı gibi hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, teşekkür etti.

 

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  Hava Durumu HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI