İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARINI TANITTI

 Tarih: 10-05-2018 12:51:16

İYİ Parti İl Başkanlığı, milletvekili aday adayları için tanıtım toplantısı düzenledi. Milletvekili aday adayları otel Basri’de gerçekleştirilen toplantında kendilerini basına ve partililere tanıttı.

İYİ Parti İl Başkanlığı, 24 Haziran genel seçiminde milletvekili aday adayı olan 24 ismin parti teşkilatlarına ve basına tanıtmak amacıyla tanıtım toplantısı düzenledi. Otel Basri’de gerçekleştirilen toplantıda milletvekili aday adayları kendileri hakkında bilgi verip neden aday oldukları yönünde açıklamalarda bulundu.  Tanıtım toplantısının açılış konuşmasını yapan İYİ Parti İl Başkanı Nedim Tuna, 25 Haziran sabahında iktidara geleceklerini ve Meral Akşener’in cumhurbaşkanı ifade etti. Tuna, sözlerini şöyle sürdürdü: “ 25 Ekim’de partimizin kuruluşunun ardından çıktığımız bu kutlu yolda çok kısa sürede iyiler hareketini oluşturduk ve tüm ülkede teşkilatlanmamızı tamamladık. Her türlü zorluklara ve engellemelere rağmen bugün seçime girme hakkını da kazandık. Genel Başkanımızın dediği gibi ‘medeniyetin yolunu cesurlar oluşturur’. İYİ Parti de bir cesurlar hareketidir. İYİ Parti’yle ismini yan yana getirmiş her arkadaşımız cesaretli ve iyi insanlardır. Bu yüzden İYİ Parti’yle yol yürüyen her arkadaşım sağ olun var olun. Genel Başkanımızın ‘Başaracağız, başaracağız, başaracağız’ diye verdiği ilk mesajla birlikte başarmak için yola çıktık. Bunu da çok çalışarak, çok mücadele ederek ve 24 Haziran seçimlerinde hem milletvekili seçimlerinde başarılı olmak hem de Genel Başkanımızı cumhurbaşkanı yapmak için yola çıktık. 25 Haziran’da da Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’i cumhurbaşkanı yapacağız. Bugün milletvekili aday adayı arkadaşlarımız kendilerini tanıtacaklar. 11 Mayıs Cuma günü saat 15.00’te Genel Başkanımız Meral Akşener, İYİ Parti İl Başkanlığı’nın temsili açılışı için Kuva-yi Milliye Meydanı’nda halkımıza hitap edecektir” dedi.

İYİ PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYLARI

İYİ Parti’nin Balıkesir milletvekili aday adayları şöyle: “ Adem Aytimur(Elektrik Mühendisi), Ahmet Balvar (Öğretmen), Ali Lapanta (Emekli Korgeneral), Begüm Küçükoğlu(Eczacı), Coşkun Bumin(Emekli Albay), Erhan Oktay(Doktor), Erol Aydemir (Avukat), Esin Çağlayanlar(Gıda Mühendisi), Hayriye Eroğlu(Avukat), İsmail Ok(Milletvekili), Kamil Gültekin Öztürk(İş Adamı), Kemal Girgin(Eğitimci), Keriman Kültür(Emekli Öğretmen), Neslihan Irvana (İş Kadını), Nezehat Salon (Ev Hanımı), Onur Şenel (Esnaf), Özkan Kantarcı(Doktor), Özlem Sönmez Ural(Kimyager), Ramazan Akkuş(Doktor), Saime Altay (Emekli Öğretmen), Tayyar Güneri (Emekli As. Hkm. Alb), Ümit Babacan(Gazeteci), Yahya Acun(Müteahhit), Yaşar Genç(Doktor)

  Kaynak: YENİ GAZETEM
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI