İVRİNDİ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULUNDA DEVİR TESLİM TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Tarih: 06-02-2019 13:22:49

İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunda 05 Şubat 2019 Salı Günü devir teslim töreni gerçekleştirildi. Yüksekokul Akademik ve İdari Personellerinin hazır bulunduğu törende , Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İlter KUŞ tarafından Müdürlük görevine atanan Dr. Öğr. Üyesi Pelin PALAS KARACA , görevini Prof. Dr. Şükrü HAKAN ATALGIN’dan devraldı.

 

 

İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürü olarak 2015 yılından bugüne görev yapan Prof. Dr. Şükrü HAKAN ATALGIN törende yaptığı konuşmada , Dr. Öğr. Üyesi Pelin PALAS KARACA’YA yeni görevinde başarılar diledi.

 

İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlük görevine başlayan Dr. Öğr. Üyesi Pelin PALAS KARACA törende yaptığı konuşmada Prof. Dr. Şükrü HAKAN ATALGIN’a 4 yıllık süre zarfında gerçekleştirdiği hizmetleri için teşekkür ederken , yeni dönemle birlikte İvrindi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulunu daha ileri seviyeye çıkarmak için hep birlikte çalışmalara devam edeceklerini bildirdi.

 

Yüksekokulda yapılan konuşmalar ve çiçek takdiminin ardından , yüksekokul idari ve akademik personelleri ile birlikte İvrindi Belediye Başkanı Recai BAYTAR’ın da katılımıyla yemek yendi.

 

 

Tören ; Dr. Öğr. Üyesi Pelin PALAS KARACA’nın , Prof. Dr. Şükrü HAKAN ATALGIN’a görevi süresince yapmış olduğu çalışmalar nedeniyle plaket takdim etmesiyle sona erdi.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI