İŞTE ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ'NE TAŞINAN BİRİMLER

 Tarih: 28-07-2017 11:31:00  -   Güncelleme: 28-07-2017 11:33:06

KARDİYOLOJİ, KALP VE DAMAR CERRAHİ BİRİMLERİ ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİNE TAŞINIYORBalıkesir Devlet Hastanesinde hizmet veren kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, fizik tedavi ve patoloji bölümleri 1 Ağustos 2017 tarihi itibariyle Atatürk Şehir Hastanesinde hizmet vermeye başlayacak. 

 


Balıkesir Devlet Hastanesinde hizmet veren Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon birimi ve Patoloji laboratuvarının Atatürk Şehir Hastanesine taşınma işlemi gerçekleştirildi. Devlet Hastanesinde bulunan iki anjiyografi cihazından bir tanesinin ve poliklinik birimlerinin Atatürk Şehir Hastanesine taşınması sonrası hizmete 1 Ağustos 2017 tarihinde gireceği kaydedildi. Sağlık Bakanlığının talimatları doğrultusunda kardiyoloji, kalp ve damar cerrahisi, fizik tedavi poliklinik hizmetleri ağırlıklı olarak Atatürk Şehir Hastanesinde verileceği öğrenildi.
Balıkesir Devlet Hastanesinde sağlık kurulu ve konsültasyon hizmetlerinin yürütülmesi için yeterli sayıda hekim devlet hastanesinde hizmet vermeye devam ederken, hastaların taşınan branşlardan aldıkları randevuları Atatürk Şehir Hastanesinde gerçekleşecek.

 


Atatürk Şehir Hastanesi ile Devlet Hastanesi arasında belirli saatler arasında hasta taşıma servisi olacağı belirtildi.

 

  Kaynak: İHA
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI