İŞ DÜNYASI İFTARDA BULUŞTU

 Tarih: 06-06-2017 14:20:00  -   Güncelleme: 06-06-2017 14:25:39

BALIKESİR İŞ DÜNYASI İFTARDA BULUŞTU

Balıkesir iş dünyası Balıkesir Sanayi Odası’nın Ramazan ayı sebebiyle düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Sanayi Odası’nın hemen her yıl ilçelerde gönül sofrası adıyla gelenekselleştirdiği iftar yemeklerinin Bandırma ayağına geniş katılım oldu.

BALIKESİR İŞ DÜNYASI 2023'E EMİN ADIMLARLA

Buluşmada sanayicilerin gündeminde yeni dönem hedefleri ve Türkiye’nin ihracat rakamları vardı.. Balıkesir’in gelişen ekonomisi değerlendirildi,2017 beklentileri ve 2018 hedefleri masaya yatırıldı. Şehrin milli istihdam seferberliğinde üzerine düşen rol ve Balıkesir sanayisini 2023’e taşıyacak yol haritası da ele alındı.

Çok sayıda sanayici ve firma yöneticisinin katıldığı iftara ayrıca Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı,Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur ile kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve yöneticiler katıldı.

Protokolle sanayicinin buluştuğu iftar yemeğinde samimi görüntüler yaşandı.

İftar sonrası yapılan konuşmalarda birlik beraberlik,yardımlaşma vurgusu yer aldı.Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur konuşmasında sanayicileri ’ Rahmet ve bereket ayı Ramazan’da gönül sofralarımıza hoşgeldiniz..’ ifadeleri ile selamladı.Uğur, Sanayi Odası’nın üyeleri ve iş dünyası ile bir araya gelinerek birlik beraberlik ve dirlik adına güzel bir atmosfer oluştuğunu belirterek,Balıkesir iş dünyasının geleceğe umutla ve emin adımlar ile ilerlediğini kaydetti.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip  Uğur,iftar sonrası yaptığı konuşmada gelişen ve büyüyen Bandırma ekonomisine vurgu yaptı..Büyükşehir olarak kentin her noktasına olduğu gibi Bandırma’ya da önemli hizmetler getirdiklerini kaydeden Uğur,ilçeye yapılacak kavşaklar ile ilgili detaylı bilgi verdi.İlçe merkezindeki çeşitli noktalara yapılacak kavşakların ihale çalışmalarında sona gelindiğini açıklayan Başkan Uğur,trafiği önemli ölçüde rahatlatacak projelerin birbiri ardına tamamlanarak hizmete açılacağını da duyurdu.

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı da buluşmada sanayici işadamlarına seslendi.Onbir ayın sultanı Ramazan ayında yardımlaşma ve dayanışmanın kat be kat artması gerektiğini vurgulayan Yazıcı,iş dünyasına ihtiyaç sahiplerine ulaşma çağrısında bulundu.

Sanayi Odası’nın gönül sofrası iftarına katılan iş dünyası temsilcileri de Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur’a birlik ve beraberliğe sunduğu katkıdan dolayı teşekkür etti.

  Kaynak: Haber Merkezi
  Hava Durumu HABERLERİ
24 HAZİRAN 2018'DEKİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KİME OY VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
YUKARI