HASTALARA MÜJDE ! ÖNÜMÜZDEKİ HAFTADAN İTİBAREN HİZMETE BAŞLIYOR

 Tarih: 29-03-2017 15:35:00  -   Güncelleme: 29-03-2017 15:36:16

EDREMİT DEVLET HASTANESİNDE 'ENDOSKOPİ BİRİMİ' HİZMETE BAŞLIYOR

 Edremit Devlet Hastanesi bünyesinde önümüzdeki haftadan itibaren endoskopi biriminin hizmet vermeye başlayacağı öğrenildi.

 


Başhekim Op. Dr. Hikmet Şahin, 'Göreve başladıktan sonra, eksikliklerimizi tek tek tespit ettik. Bu çerçevede çok önemli eksikliği hissedilen endoskopi servisimizi hizmete girmesi ile hastalarımızın başka şehirlere sevkinin önüne geçmiş olacağız. Pazartesi gününden itibaren bu birimimiz hizmet vermeye başlayacak' dedi.

 


Birimde genel cerrahi uzmanları Op Dr Mustafa Aydın ve Op Dr Cengiz Güngör'ün hizmet vereceğini belirten Şahin, bu birimde hastalarımızın yemek borusu, mide ve onikiparmak barsağı ve kalın barsak incelemelerini modern video-endoskopi yöntemleriyle kısa sürede gerçekleştirileceğini ve hastalığın teşhisinin daha kısa sürede gerçekleştirileceğini belirtti.

 


HASTALAR AĞRI HİSSETMEYECEK

 


Şahin, 'Deneyimli doktor, hemşirelerimiz ve randevu sistemiyle çalışacak birimimizde hasta güvenliği ve konforunu en üst düzeyde tutmaya çalıştık. Hastalarımızın ağrı ve sıkıntı hissetmemesi için işlem öncesi sedasyon için hafif sakinleştirici yapılacak' diye konuştu.

 

  Kaynak: HABER TÜRK
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI