GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK BALIKESİR'DE

 Tarih: 25-02-2018 18:59:42

GENÇLİK VE SPOR BAKANI OSMAN AŞKIN BAK BALIKESİR'E GELDİ

AK Parti Balıkesir İl Gençlik Kolları Olağan 5. Kongresi Balıkesir Avlu toplantı salonunda yapıldı.

Kongreye katılmak üzere Balıkesir'e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak,burada bir konuşma yaptı, Afrin'de operasyona katılan ordudan övgüyle bahsederek, "Ordumuz Cuma namazı kılıyor Afrin'e yakın bir köyde. Tabura bakın. Böyle bir ordu nerede var. İmanlı, vatanını seven böyle bir ordu nerede var..” dedi.

Bakan Osman Aşkın Bak, Suriye'nin Afrin kentinde yürütülen Zeytin Dalı Harekatı'na katılan tüm güvenlik güçlerinin gönüllü olduğu için isimlerin kura ile belirlendiğini söyledi. Bakan Bak, "Bizim Suriye'nin toprak bütünlüğüyle alakalı hiçbir düşüncemiz yok. Operasyon biter bitmez ordumuz ülkemize dönecek ama, oyunlar oynanıyor" diye konuştu..

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan kongre kürsü konuşmaları ile devam etti. Olağan genel kurulda mevcut başkan Zahit Bayram yeniden başkanlığa seçildi.

Genel kurula; Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak'ın yanı sıra, Ak Parti Milletvekilleri, Ak Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, Belediye Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. 

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Siyaset HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI