ESAS HOLDİNG CEO’SU KAZIM KÖSEOĞLU MIPIM’DE TV100'E KONUŞTU

 Tarih: 15-03-2017 16:59:00  -   Güncelleme: 15-03-2017 17:01:19

 

 

ESAS HOLDİNG CEO’SU KAZIM KÖSEOĞLU MIPIM’DE KONUŞTU

 

 

MIPIM ile şehrin değer ve imkanlarını yatırımcıya sunma fırsatı bulan Balıkesir, standı gezen pek çok ziyaretçiyi büyüledi. Ziyaretçiler arasında Balıkesir’de yakında açılması planlanan “10 BURDA” Alışveriş Merkezi’ni yapan firma olan Esas Holding CEO’su Kazım Köseoğlu’da vardı.

 

 

Esas Holding CEO'su Kazım Köseoğlu Tv100 mikrofonlarına yaptığı açıklamada; “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin MIPIM’e gelmesinin çok önemli bir şey çünkü yaptığı projeleri anlatması lazım. Başta Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Edip UĞUR’u ve tüm ekibini tebrik ediyorum. Daha fazla Türk büyükşehir belediyelerini ve belediyeleri burada görmek istiyoruz ki derdimizi anlatabilelim iş yapalım.” dedi.

 

Balıkesir’deki yatırımlarına da değinen Köseoğlu; “ Balıkesir’e çok büyük bir yatırım yapıyoruz. 100 milyon dolarlık bir alışveriş merkezi bir alışveriş caddesi kuruyoruz. Çok mutluyuz çalışmalarımız son sürat sürüyor. Önünden geçenler görürler vinçlerimiz kuruldu. İnşallah 2018’de alışveriş merkezimizi hayata geçireceğiz. Açılışı olabildiğinde erkene çekmeye çalışıyoruz. Dolayısıyla inşallah hep birlikte açılışta çok güzel bir alışveriş caddesi hayata geçirmiş olacağız. Balıkesir’e yatırım yapmaktan çok memnunuz.” dedi.

 

 

 

 

  Kaynak: Haber Merkezi
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI