EDREMİT’TE SİYASİ PARTİLER BİRBİRİNE GİRDİ (!)

 Tarih: 07-06-2018 08:34:55

 

24 Haziran 2018 cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimi nedeniyle Edremit Cumhuriyet Meydanı’nda son yılların en hareketli günü yaşandı. Çalışma yapan siyasi partilerin yetkilileri güle oynaya partilerine oy istedi.

 

Edremit ilçe merkezinde kurulan Edremit Körfezi’nin en büyük semt pazarını fırsat bilen siyasi partiler, ilçe halkına unutamayacakları bir gün yaşattı. Seçime katılacak olan siyasi partilerin 5’i seçim minibüslerini ilçenin en hareketli cazibe merkezi olan Cumhuriyet Meydanı’nda konuşlandırdı. Parti yetkilileri, bin yandan minibüslerin hoparlörlerinden seçim müziklerini çalarken, bir yandan da kurdukları stantlarda partilerinin adaylarını tanıtma yarışına başladı. 5 ayrı siyasi partinin seçim müziği birbirine karıştı ve Cumhuriyet Meydanı adeta panayır havasına büründü.

Yan yana konuşlanan AK Parti ve CHP’nin seçim araçlarından çalan müzikler, partili bayanları heyecanlandırdı ve iki partinin bayanları karşılıklı oyunlar oynayıp çalışmalarını devam ettirdi. AK Parti ve CHP liderlerinin sözlü atışmalarının yaşandığı şu günlerde Edremit’te yaşanan ortaklaşa ve neşeli çalışma biçimi ilçe halkını şaşırttı. Siyasi partilerin milletvekili adayları, ilçe teşkilatı yöneticileri ile birlikte Cumhuriyet Meydanı’ndaki stantları ziyaret etti ve ardından semt pazarındaki vatandaşları ve esnafı gezdi.

Partililer ve bazı milletvekili adayları, TV100 mikrofonlarına değerlendirmelerde bulunarak çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI