ECEL, YOLDA YÜRÜKEN YAKALADI!

 Tarih: 16-06-2017 14:18:28

ECEL, YOLDA YÜRÜKEN YAKALADI!

Edremit ilçe merkezindeki bir sokakta yürüyen emekli öğretmen Atilla Bağlan, kalp krizi geçirerek yere yığıldı ve yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Alınan bilgilere göre, ilçenin Karagözoğlu İlkokulu’nun 73 yaşındaki emekli müdürü Atilla Bağlan, Camivasat Mahallesi Hürriyet Caddesi 1. Sokak’ta yürürken fenalaşarak yere yığıldı. Türk Kızılayı Edremit Şubesi’nde görevli bir kişi, Bağlan’a kalp masajı yaparak nefes yolunu açmaya çalışırken, olayı gören vatandaşlar durumu sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine kısa sürede gelen sağlık görevlileri, yerde hareketsiz şekilde yatan Atilla Bağlan’ı hayatta tutmak için yoğun çaba sarf etti. Bir süre yerde müdahalede bulununan emekli öğretmen, vatandaşların da yardımıyla ambulansa konuldu. Bu esnada sedyenin taşınmasına yardım eden bir vatandaş yere düştü. Yere düşen vatandaş yara almazken, Atilla Bağlan’a bir süre daha ambulansta müdahalede bulunuldu.

Geçirdiği kalp krizi neticesinde yere düştüğü anlaşılan Atilla Bağlan, Edremit Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayan emekli öğretmenin yaşamını yitirdiği açıklandı. İlçede çok sayıda öğrenci yetiştiren emekli okul müdürü Atilla Bağlan’ı tanıyanlar acı haberi öğrenince üzüntüye boğuldu.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  Hava Durumu HABERLERİ
24 HAZİRAN 2018'DEKİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KİME OY VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
YUKARI