DURSUNBEY DÜNYA DEVLERİNE ÜRETİM YAPACAK

 Tarih: 01-07-2018 14:41:47

DURSUNBEY DÜNYA DEVLERİNE ÜRETİM YAPACAK

Balıkesir’in Dursunbey ilçesine bağlı Çınarlıpınar bölgesinde kurulum işlemleri devam eden, tekstil devlerine üretim yapacak fabrikada çarklar temmuz ayından itibaren dönmeye başlayacak.

Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, sosyal meydya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada dünya devi markalara üretim yapacak fabrikanın Temmuz ayında hizmete gireceğini müjdeledi.

Başkan Bahçavan açıklamasında; "Yaklaşık 6 aydan bu yana görüşme halinde olduğumuz ve İlçemize kazandırabilmek için büyük emek harcadığımız, Misya Giyim Sanayi Ltd. Şti. firması İlçemizde büyük bir yatırıma imza atıyor. Pembeköşk bölgesinde bulunan kapalı alanda tekstilde dünya devi olan markalara üretim yapacak ve yurt dışına ihraç edecek olan bu fabrikada ilk etapta 130, sonraki aşamada ise 300 kişiye kadar iş imkanı sağlanacak. OSB'mizde de yer alacak olan bu firma Temmuz ayında üretime başlayacak. Kurulum aşamasının devam ettiği fabrikaya Dursunbey Belediyesi olarak her türlü desteği vermeye hazırız. İlçemiz için hayırlı uğurlu olsun" dedi. - BALIKESİR

 

  Kaynak: Haberler.com/Balıkesir
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI