CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN YARIN BALIKESİR'DE

 Tarih: 05-04-2017 17:04:33

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN BALIKESİR'E GELİYORCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı tamamlanan yatırımların açılış programına katılmak üzere yarın (perşembe) Balıkesir'e geliyor. 

 


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın saat 14.00'de Balıkesir'de olacak. Erdoğan'ın gerçekleştireceği ziyaret ve toplu açılış töreni hakkında açıklama yapan Balıkesir Vali Ersin Yazıcı, "6 Nisan Perşembe günü saat 14.00'da Kuva-yi Milliye Meydanında gerçekleştireceğimiz toplu açılış programına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan teşrif edecekler. Cumhurbaşkanımıza kalabalık bir heyetin ve çeşitli bakanlıkların üst düzey bürokratlarının da eşlik etmesini bekliyoruz" dedi.

 


Vali Yazıcı, yapımı tamamlanan ve 6 Nisan Perşembe günü saat 14.00'da düzenlenecek törenle Balıkesir halkının hizmetine sunulacak olan toplam 78 tesisin hizmete açılacağını ifade etti. Toplu açılış törenine tüm Balıkesir halkını davet eden Vali Yazıcı, "Bu yatırımların gerçekleşmesini sağlayan, başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız sayın Binali Yıldırım olmak üzere, Sayın Bakanlarımıza ve Bakanlıklarımızın çalışanlarına, yatırımların gerçekleşmesinde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Balıkesir halkını toplu açılış törenimize davet ediyorum" şeklinde konuştu.

 

  Kaynak: İHA
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI