BÜYÜKŞEHİR'DE YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR...

 Tarih: 08-06-2017 18:09:45

BÜYÜKŞEHİR'DE YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR...

 “YAZA MERHABA HAYDİ SPORA” SLOGANIYLA YAZ SPOR OKULLARI AÇILIYOR

Balıkesir'de heyecanla beklenen Yaz Spor Okulları 12 Haziran 2017 tarihinde açılıyor. Okulların tatile girmesi ile Balıkesir merkezde yaşayan 5 - 18 yaş aralığındaki tüm öğrencilerin zamanlarını değerlendirmeleri, herhangi bir spor dalında kendilerini yetiştirmeleri ve en önemlisi sağlıklı birer birey olmaları için 21 ayrı spor bıranşında ücretsiz kurslar verilmek üzere protokol imzalandı.

BAŞKAN UĞUR:”GENÇLERİMİZİ VE ÇOCUKLARIMIZI ÖNEMSİYORUZ”

Büyükyşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, gençlerin ve çocukların gereksinimleri için çalıştıklarını bildirdi. Başkan Uğur, “Gençlerimizi ve Çocuklarımızı önemsiyoruz. Onların gereksinim duydukları her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Çocuk ve gençlerimizin yoğun okul döneminden sonra heyecan ve tutkuyla beklediği spor okullarımız eğitimde uzman antrenörlerin nezaretinde Balıkesir merkezde çeşitli tesislerde açılıyor” dedi.

Yoğun ilgi ve beklentinin olduğu spor okulu kursları bu yıl 12 Haziran 2017 tarihinden itibaren başlayacak. Çocuk ve gençlerin yanı sıra velilerin de büyük bir heyecanla beklediği kurslar; Atletizm, Badminton, Basketbol, Bisiklet, Boks, Cimnastik, Eskrim, Futbol, Güreş, Judo, Karate, Kick-boks, Masa tenisi, Okçuluk, Oryantring, Satranç, Taek-wondo, Tenis, Spor tırmanış, Voleybol, Vücut geliştirme ve Fitness olmak üzere toplam 21 branşta ücretsiz olarak verilecek.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ,Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı tesislerde deneyimli antrenörler eşliğinde verilecek olan eğitimler sayesinde çocuklar sporla buluşacaklar.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Gündem HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI