BSO SANAYİCİLERİ İFTARDA BULUŞTURDU

 Tarih: 01-06-2017 14:01:35

SANAYİCİLER ‘GÖNÜL SOFRASI’NDA BULUŞTU

Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi müteşebbis heyeti gerçekleştirilen aylık olağan toplantısının ardından Sanayi Odası’nın düzenlediği iftar yemeğinde bir araya geldi.

Yemek öncesi Vali Ersin Yazıcı başkanlığında toplanan heyet,ardından sanayicilerle gönül sofrasında iftar açtı.

Ev sahibi Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur davetlilerle yakından ilgilendi,masaları tek tek dolaşıp sanayicilere hal hatır sordu.

Uğur, programda bir de açılış konuşması yaparak sanayicilerin Ramazan ayını kutladı,birlik beraberlik mesajı verdi.

Uğur,konuşmasında gelişen Balıkesir ekonomisini de değerlendirdi,iş dünyasından yatırım desteği istedi.Sanayi Odası Başkanı konuşmasında Organize Sanayi  Bölgesi’ne hem altyapı yönüyle hem de diğer türlü destekleri için OSB Müteşebbis Heyeti Başkanı Vali Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a teşekkür etti.Uğur konuşmasını , ’ Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi adına her geçen gün daha güzel gelişmeler yaşanacağına inanıyorum’ sözleri ile sonlandırdı.

Daha sonra kürsüye Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur çıktı,sanayicileri selamladı..Onbir ayın sultanı Ramazan ayının rahmet ve mağfiret ayı olduğunu dile getiren Başkan Uğur, sözü gelişen ve değişen Balıkesir’e ve gitgide yükselişe geçen kent ekonomisine getirdi.OSB’de yatırım için boş yer kalmadığını hatırlatan Uğur,yeni alanlar ile yatırımcıyı şehre çekmek istediklerini dile getirdi.

Vali Ersin Yazıcı da konuşmasında sanayiciler ile bir araya gelmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek , iş dünyasına Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek çağrısı yaptı.

Sanayiciler program sonrası birlik,beraberlik ve dayanışma adına düzenlenen buluşma ile ilgili memnuniyetlerini dile getirdi.

Programa Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’un yanı sıra, Balıkesir Garnizon ve 9. Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Kemal Turan,İl Emniyet Müdürü Cengiz Zeybek, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz , Balıkesir Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kerim Özdemir ve bazı protokol üyeleri ile stk temsilcileri de  katıldı.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI