BSO,BURHANİYE'DE ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

 Tarih: 12-06-2017 14:04:00  -   Güncelleme: 12-06-2017 17:02:38

BSO'DAN BURHANİYE'DE BÖLGE İFTARI

Balıkesir Sanayi Odası’nın Ramazan ayında merkez ve ilçelerde düzenlediği iftar buluşmalarının dördüncüsü Burhaniye’de gerçekleştirdi.

BSO,BURHANİYE'DE ÜYELERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Balıkesir ekonomisine Burhaniye ve Gömeç yöresinden katkı sunan Sanayi Odası'na bağlı iş dünyası temsilcilerinin bir araya geldiği iftara Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, Kaymakam Hüseyin Öner, Gömeç Belediye Başkanı Kazım Arslan ile ilçe Kaymakam vekili Namık Kemal Nazlı da katıldı.

Balıkesir Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur davetlileri karşıladı,üyeleriyle yakından ilgilendi.

İftar sonrası birlik ,beraberlik konuşmaları yapıldı.

Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur konuşmasında 'İş dünyası olarak birlik ve beraberlik adına Ramazan dolayısıyla bir araya geliyoruz.Bandırma ve Ayvalık'ta idik geçtiğimiz hafta,bugün Burhaniye'deyiz.Önümüzdeki günlerde Gönen ve Erdek'te üyelerimizle bir araya geleceğiz.Ramazan ayının hepimize,ailelerimize,iş dünyamıza bereket ve huzur getirmesini diliyorum.' ifadelerini kullandı.

Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner de iftar sonrası bir konuşma yaparak iş dünyasını Ramazan ayı münasebetiyle ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek olmaya çağırdı.

İftar sonrası iş dünyası temsilcileri ve sanayiciler kaynaşma adına güzel bir buluşma olduğunu dile getirerek Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Uğur'a teşekkürlerini iletti. Sanayi Odası Başkanı İsmail Uğur da her yıl geleneksel hale getirdikleri Ramazan ayı iftar programlarını bu yıl da gerçekleştirmenin huzur ve mutluluğu içerisinde olduğunu belirterek,iş dünyasının birlik ve beraberlik ile daha güzel işler başaracağını vurguladı.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI