'BİR KÜTÜPHANE BİN HAPİSHANE KAPATIR' VE KİTAP OKUDULAR

 Tarih: 29-03-2017 16:52:00  -   Güncelleme: 29-03-2017 16:53:07

DURSUNBEY'DE KÜTÜPHANELER HAFTASI KUTLANDI


 


Balıkesir'in Dursunbey İlçesinde Kütüphaneler haftası ilçe halk kütüphanesinin hazırladığı program ile Şehitler Anıtı önünde gerçekleşti.

 


Dursunbey İlçe Kütüphanesi'nin organize ettiği 53. Kütüphaneler Haftası etkinliği programı Kent Meydanında bulunan Şehitler anıtı önünde gerçekleşti. Programa İlçe Kaymakamı Nurettin Yücel, Belediye Başkan vekili İsmail Çoban, Milli Eğitim Müdürü Ümit Gökdemir, çeşitli okulların Müdürleri, Okul Öğretmenleri ve çok sayıda öğrenci katıldı. Kent Meydanında bulunan Parkta kitap okunması ile başlayan programda protokol de öğrencilerle birlikte kitap okudu. Gelen vatandaşlara ve öğrencilere Kültür Bakanlığı tarafından şapka dağıtıldı. Kitap okuma etkinliğinin ardından ise Kütüphane haftası programına geçildi. Programda kütüphaneyi en çok ziyaret eden öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. 

 


Program sonunda ise pilav ayran ikramı yapıldı.

 

"BİR KÜTÜPHANE BİN HAPİSHANE KAPATIR" ...

Ak Parti Balıkesir Milletvekili Kasım Bostan’da Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme Projesi (BENGİ) kapsamında Dursunbey 3 Eylül ilkokulu öğrencileri ile okuma etkinliğine katılarak öğrencilerle beraber kitap okudu. Kasım Bostan, tüm öğrencilerle yakından ilgilenmesi samimi görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.

  Kaynak: İHA
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI