BİLSEM ÖĞRENCİLERİNDEN MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ’NE ZİYARET

 Tarih: 02-10-2018 11:10:08

Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezi öğrencileri, İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Yakup YILDIZ’ı makamında ziyaret ederek röportaj yaptılar.

 

Okul Müdürü Muzaffer ÇAKIR ve Türkçe Öğretmeni Handan Burak AKSOY nezaretinde İl Millî Eğitim Müdürü Sayın Yakup YILDIZ’ı ziyaret eden okul öğrencileri, Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezi olarak her yıl çıkartmış oldukları “Dâhice” adlı okul dergisinde yayımlanmak üzere gerçekleştirdikleri röportajda İl Millî Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ’a günlük hayatından meslek hayatındaki başarılarına, hedeflerine ve Balıkesir’in eğitim düzeyi hakkındaki düşüncelerine kadar sorular yönelttiler.

İl Millî Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ: “Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezi siz değerli öğrencileriyle bugün röportaj vesilesi ile bir araya gelmek beni ziyadesiyle mutlu etti.

Karesi Şehit Prof. Dr. İlhan VARANK Bilim ve Sanat Merkezi, bizim yüz akı kurumlarımızdan biri. Geçen yıl TÜBİTAK Projelerinde ve diğer birçok yarışmada çok önemli başarılar elde ederek bizleri gururlandıran bir kurumumuz. Hepsi birbirinden değerli güzide öğretmenleriniz var. Okulunuzu, öğretmenlerinizi ve her şeyden önemlisi bu cennet vatanı çok sevmenizi istiyorum. Akademik başarının yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de en önde olmanız en büyük arzum. Bu güzel söyleşi için ben de sizlere teşekkür ediyorum. Sizlerle birlikte olmak benim için büyük bir mutluluktu…” dedi.

 

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI