BİÇKİ : BALIKESİR’İN EN İYİ VEKİLİ OLACAĞIM

 Tarih: 10-05-2018 12:42:59

CHP Milletvekili aday adayı Ender Biçki, milletvekili seçildiğinde Balıkesir’in en iyi milletvekili olacağını söyledi. Biçki, “Teşkilatın tüm kademelerinde görev yapmış biri olarak Balıkesir’i çok iyi tanıyorum. Genel merkezimi ve il örgütümüzün aday belirlemede partiye emek verenleri dikkate alacağına inanıyorum” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) milletvekili aday adayı olan Ender Biçki, parti teşkilatında düzenlediği toplantıda hedeflerini anlattı. 32 yıldır CHP’de siyaset yaptığına dikkat çeken Biçki, “Partimizde Gençlik Kolları, İlçe ve İl Başkanlığı yaptım, belediye başkan adayı oldum. Direklere çıkıp bayrak astım, görev aldığım zamanlarda da sade üye olduğum dönemlerde de sürekli halkın içinde oldum. Balıkesir’in 125 mahalle muhtarı Ender Biçki’yi tanır. Balıkesir merkezini en iyi şekilde temsil edeceğime inandığım için aday oldum” dedi.

Gariban bir ailenin çocuğu olarak milletvekili aday adayı olduğunu kaydeden Ender Biçki, “11 yıldır Balıkesir merkezden milletvekilimiz olmadı. Bunun önemli olduğunu düşünüyorum. 24 Haziran seçimlerinde en az iki milletvekili adayının merkezden olması gerektiğini düşünüyorum. Genel merkezimiz ve il örgütümüzün aday belirleme sürecinde adalet, hak, hukuk içinde partiye emek verenleri dikkate alacağına inanıyorum. Milletvekili seçilirsem il başkanımız ve örgütümüzle omuz omuza vererek Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ni kazanmak için çalışacağım” diye konuştu.

  Kaynak: habercigazetesi.net
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI