BAŞKAN UĞUR'DAN BALIKESİRLİLERE MÜJDE

 Tarih: 14-06-2017 14:35:24

BAŞKAN UĞUR MÜJDEYİ VERDİ :

 'SENEYE RAMAZAN AYI'NDA...'

Geçtiğimiz gün Balıkesir Sanayi Odası'nın düzenlediği geniş kapsamlı iftar yemeğine katılan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur yaptığı kürsü konuşmasında Balıkesirlilere müjde niteliğinde bir açıklama yaptı.

Sözlerine davetlilerin ve tüm Balıkesirlilerin mübarek Ramazan ayını kutlayarak başlayan Başkan Uğur daha sonra 'İbadetleriniz kıldığınız namazlar, tuttuğunuz oruçlar, yaptığınız hayırlar kabul olsun. Ramazan ayı tabii ki fakirlerin hatırlandığı yardımlaşma duygularının pekiştiği bir ay. Balıkesir de Allah'a şükür büyüyor ve gelişiyor Büyükşehir olarak. Yaptığımız projeler artık bir bir hayata geçmeye başladı. Önümüzdeki yıl Ramazan'da Çamlık'taki Hilal Minareli Cami'den ezan okutup oradaki camide teravih namazı kılmak nasip olur".

Başkan Uğur'un sözleri salondan büyük alkış topladı.Bu yıl Ramazan ayı münasebetiyle vatandaşların hizmetine giren ve şehre yeni bir vizyon kazandıran Avlu projesi Balıkesirlilerden büyük takdir toplamış iken , önümüzdeki yıl Ramazan ayı için Çamlık ve Hilal Camii ile ilgili gelen müjdeli haber sevinçle karşılandı.

Uğur ,sözlerinin sonunda vatandaşların yaklaşan Kadir Gecesi ile Ramazan Bayramı'nı kutladı.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  Hava Durumu HABERLERİ
24 HAZİRAN 2018'DEKİ CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİNDE KİME OY VERMEYİ DÜŞÜNÜYORSUNUZ?
YUKARI