BAŞKAN AHMET EDİP UĞUR’DAN AÇIKLAMA !

 Tarih: 04-10-2017 11:21:00  -   Güncelleme: 04-10-2017 12:58:42

BAŞKAN AHMET EDİP UĞUR’DAN  AÇIKLAMA !

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ahmet Edip Uğur’un son günlerde çeşitli basın yayın organlarında çıkan haberlere yönelik yaptığı açıklama aşağıda sunulmuştur.

Bazı basın yayın organlarında, istifamın istendiğine dair yayınlanan haberlerin gerçekle uzaktan yakından alakası yoktur.

AK Parti Sözcümüz Sayın Mahir Ünal'ın iki gün üst üste yaptığı açıklama ve yalanlamalara rağmen, söz konusu istifa haberlerinin ısrar ve inatla dolaşımda tutulmasındaki amacı kamuoyunun takdirine bırakıyorum. (Ben istifa etmiyorum, siz görevden alın. Görevden alırsanız partiden istifa eder, yoluma bağımsız belediye başkanı olarak devam ederim) şeklindeki haberler ise tamamen masa başında uydurulmuş bir kurgudan ibarettir.

Söz konusu haberleri yayınlayarak bir itibar suikastına imza atmaya çalışanlar hakkında yargı yoluna başvurduğumuzun ayrıca bilinmesini isterim.

17 yıldan bu yana AK Parti'mizin bütün kademelerinde görev yapan bir nefer olarak olarak, Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde başlattığımız kutlu yolculuğumuza ilk günkü aşk ve şevk ile devam ettiğimizi milletimize saygı ile duyuruyorum.

 

                                                             Ahmet Edip Uğur

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI