BANDIRMA VE MARMARA YAĞIŞA TESLİM

 Tarih: 28-07-2017 07:55:31

MARMARA VE AVŞA ADALARI'NDA FIRTINA VE YAĞIŞ ETKİLİ OLDUBalıkesir'in Bandırma ilçesinde etkili olan fırtına ve yağış hayatı olumsuz etkiledi. 
Akşam saatlerinde etkili olan fırtına ve şiddetli yağışa hazırlıksız yakalanan vatandaşlar işyerlerinin saçak altlarına ve apartmanlara sığındı. Yazlık kıyafetleri ile şiddetli yağmura yakalanan birçok vatandaş ise ıslanmaktan kurtulamadı. Yağış nedeniyle caddelerde yer yer su birikintileri oluşurken, trafikte de kısa süreli tıkanma meydana geldi. MARMARA VE AVŞA ADALARI'NDA YAĞIŞ ETKİLİ OLDU

 


Balıkesir'in Marmara ilçesi ve bağlı Avşa Mahallesi'nde de aniden bastıran yoğun yağış ve fırtına etkili oldu. Kumsalda denize giren bazı tatilciler aniden kötüleşen hava nedeniyle otel ve yazlıklarına döndü. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, ada genelinde yağış ve fırtına nedeniyle herhangi bir sorun olmadığını, sadece pazar yerinde bazı tezgahların devrildiği duyumunu aldıklarını belirterek itfaiyeye ve zabıta ekiplerine gelen lokal ihbarlara müdahale edildiğini ifade etti.

 

  Kaynak: İHA
ANAHTAR KELİMELER
  Hava Durumu HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI