2018 Yılının En Çok Konuşulanı İmparator Oldu

 Tarih: 05-06-2018 15:19:00  -   Güncelleme: 27-12-2018 19:51:02

2018 Yılının En Çok Konuşulanı İmparator Oldu

Her yıl klasikleşen habere bir yenisi daha eklendi. Yılsonu gelirken, yılın enleri hakkında gelen açıklamalar ilgi çekmeye devam ediyor. Son olarak en çok konuşulan teknik direktörlerin ismi belli oldu. Bu yıl hakkında yapılan 26 bin 800 haberle en çok konuşulan isim Fatih Terim oldu. Galatasaray takımı ile elde ettiği başarılar, Şampiyonlar ligi süreci ve ligde Fenerbahçe ile oynanan maçın ardından alınan cezalarda bunda bir faktör olarak ön plana çıktı. Maç izle fırsatları şimdi artarak sizi bekliyor. Fatih Terim’i takip eden ise Şenol güneş oldu.

İkinci Sırayı Şenol Güneş Aldı

Yılın enleri birer ikişer belli olmaya başladı. Yapılan çalışmaya göre hakkında yapılan 21 bin 531 haber ile imparatoru takip eden isim Şenol Güneş oldu. Son üç yılı 2 şampiyonluk ile tamamlayan ve bu yılı inişli çıkışlı performansı ile oldukça ses getiren isim hakkında yapılan haberler yine yıla damga vurmayı başardı. Sıralamada 3. Yeri alan ise Aykut Kocaman oldu. Geçtiğimiz ligi Fenerbahçe takımında tamamlayan ve sezon sonu yollar ayrılarak, önemli spekülasyonlarda adı geçen isim şimdi Konyaspor takımın başında. İddaa sonuçları ile takımların performansı yakından takip etmekte mümkün oluyor.

Bu İsimleri Diğer Antrenörler Takip Etti

Bu yıl Trabzonspor ile inanılmaz bir ivme yakalayan ve ligin ilk yarısını oldukça iyi bir noktada tamamlayan Ünal Karaman hakkında ise 8 bin 962 haber çıktı. Onu takip eden isim ise Samet Aybaba oldu. Samet hoca hakkında tam olarak 7 bin 195 haber okuyucular ile buluştu. Abdullah Avcı 4 bin 633 haberde kalırken, Erol Bulut hakkında ise 5 bin 457 haber yapıldı. Maç özetleri ile tümü hakkında her şeyi bulabileceksiniz. Yeni yılda bu isimler hakkında ne kadar çok haber yapılacağı ise yine merak edilenler arasında yer alıyor.

ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI