BALIKESİR OSB’YE 5.5 MİLYONLUK YATIRIM

 Tarih: 29-09-2017 07:44:00  -   Güncelleme: 29-09-2017 07:46:16

Teleperformance Türkiye, 5,5 milyon TL değerinde bir yatırım ile Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi’nde çağrı merkezi açacak. Açılacak merkez de bine yakın kişi istihdam edilecek

Türkiye’nin önde gelen dış kaynak CRM ve çağrı merkezi hizmet sağlayıcısı Teleperformance Türkiye, 5,5 milyon TL değerinde bir yatırım ile Balıkesir’de yeni bir merkezi açacak. Türk Hava Yolları başta olmak üzere çeşitli sektörlerden kurumların sağladığı müşteri deneyimini zenginleştirmek üzere kurulan yeni çağrı merkezi nihai olarak bini aşkın kişiye istihdam sağlayacak.

6 EKİM’DE AÇILACAK

Sektörde yeniliklere ve ilklere hizmet etmesi beklenen Teleperformance Türkiye Balıkesir Çağrı Merkezi’nin açılış töreni; Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan’ın değerli katılımlarıyla; Türk Hava Yolları CEO’su Bilal Ekşi, Teleperformance Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Daniel Julien, Teleperformance Dünya CEO’su Paolo Cesar Vasquez, Teleperformance CEMEA Başkanı Yannis Tourcomanis ve Teleperformance Türkiye CEO’su Engin Utkan’ın ev sahipliğinde 6 Ekim’de gerçekleştirilecek.

  Kaynak: Gazete Ekspres
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI