ANA BABA HAYDİ OKULA

 Tarih: 23-01-2018 09:23:22

ANA BABA HAYDİ OKULA

 

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Alişuuri İlkokulu 4/D sınıf öğretmeni Halise Er'in, Balıkesir Eğitimde Niteliği Geliştirme ve İzleme (BENGİ) Projesi kapsamında hazırladığı, 'Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi'nin protokolünü imzaladı.

 

 Ailelerin eğitim sürecine katılması için 'Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi'ni oluşturduğunu ifade eden sınıf öğretmeni Halise Er, "Projemizin amacı ailelerimizin çocukların eğitim hayatına daha aktif katılımını sağlayıp çocuklardaki gelişimi gözlemlemek istiyoruz. Ailesi eğitimin içinde olan öğrencilerin başarı ve davranış düzeylerinin çok çok arttığı ispatlanmıştır. Biz de bir çok farklı etkinlikle kendi öğrencilerimizi ve velilerimizi proje sürecinde gözlemleyeceğiz. Projemizi; Milli Eğitim Müdürlüğü, Balıkesir Üniversitesi ve Karesi Belediyesi ile yürüteceğiz" dedi.  

 

BÜYÜK BİR KAZANÇ

 

Halise hocamızın hazırladığı 'Analı Babalı Dersler Mutlu Aile Projesi'nin kendilerine çok mantıklı geldiğini belirten Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, "Okullarda yapılan projelere ailelerin dahil edilmesi bizim hoşuma giden şeyler. Projeye destek olmak bizim için büyük bir kazanç ve mutluluğumuzdur. 

  Kaynak: EKSPRES GAZETESİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI