ADIM ADIM 1. LİG'E !

 Tarih: 11-05-2017 13:36:20

KARESİ KAZANMAYA GİDİYOR

 

Adını Türkiye Basketbol 1. Ligi'ne yazdırmak için parkede mücadele eden Karesispor, Final Grubu'nun tamamlanmasına 3 hafta kala Tofaş Gelişim'e konuk oluyor. Averaj ile Final Grubu'nda 2'nci sırada bulunan Karesispor, maçı kazanması halinde Türkiye Basketbol Ligi yolunda önemli bir avantaj elde edecek. Tofaş Gelişim - Karesi Spor arasındaki müsabaka 14 Mayıs Pazar günü Saat 14:00'de Nilüfer Tofaş Spor Salonunda oynanacak.

 

TECRÜBE İLE KAZANACAĞIZ

 

Pazar günü saat 14.00'de Nilüfer Tofaş Spor Salonu'nda oynanacak olan maç ile ilgili açıklama yapan Baş Antrenör Fahri Güler, Tofaş Gelişim'in genç ve dinamik bir takım olmasına rağmen tecrübe eksikliği bulunduğunu kaydederek, "Takımımızın tecrübesini en iyi şekilde sahaya yansıtarak kazanacağımıza inanıyoruz" dedi.

 

ŞAMPİYON OLMAK İSTİYORUZ

 

Karesispor'un Türkiye Basketbol Ligi'ne emin adımlarla ilerlediğini söyleyen Kulüp Başkanı Ahmet Ayan ise "Önümüzde 3 önemli maç var. İlk maçımız Tofaş Gelişim ile deplasmanda. Diğerleri ise Ankara Ormanspor ve Antalyaspor ile kendi evimizde. Bu maçlardan ikisini kazanmamız bir üst lige çıkmamız için yeterli olacak ama biz üç maçı da kazanıp TBL'ye şampiyon olarak yükselmek istiyoruz. Bunu başarabilecek güce de sahibiz" açıklamasında bulundu.

 

OTOBÜS KARESİSPOR'DAN DESTEK TARAFTARDAN

 

14 Mayıs Pazar günü Saat 14:00'de Bursa Nilüfer Tofaş Spor Salonu'nda oynanacak bu önemli maçta şehrin takımını yalnız bırakmak istemeyen taraftarlar için Pazar günü saat 11:00'de Kurtdereli Spor Salonu önünden ücretsiz otobüsler kalkacak.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI