3N MEDYA GRUP BAŞKANI MURAT KELKİTLİOĞLU OLDU

 Tarih: 05-01-2019 09:46:26

MEDYADA YENİ HEYECAN!

3N MEDYA GRUP BAŞKANI MURAT KELKİTLİOĞLU OLDU

Bünyesinde "Yeni Birlik " gazetesi, "Bizim Ev TV" ve "TV 100"ü barındıran, geçtiğimiz ay ise Türkiye'nin önde gelen radyolarından "Show Radyo" ile "Radyo Viva"yı satın alan "3N Medya"nın üst düzey isimleri, çalışanlarla yemekte buluştu. Toplantıda, geçtiğimiz günlerde grubun başına geçen Akşam gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Murat Kelkitlioğlu'nun gelişi ve önümüzdeki süreçte hayata geçirilecek olan yeni atılımların duyurusu yapıldı.

SHOW RADYO , RADYO VİVA ,BİZİMEV TV VE TV100 AİLESİNİN CEO’SU ‘MURAT KELKİTLİOĞLU’

Beşiktaş Feriye Palace’de  düzenlenen , 3N Medya Yönetim Kurulu Başkanı Necat Gülseven, 3N Medya CEO'su Murat Kelkitlioğlu, Radyolar Genel Müdürü Cüneyt Büyükyaka, Bizim Ev TV ve TV 100 Genel Müdürü Alican Değer ve Yeni Birlik gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Okan Sarıkaya'nın yer aldığı toplantıda, gurubun hem görsel, hem de yazılı medyada büyüme kaydedeceği vurgulandı.

Ayrıca, 3N Medya Grubu'nun yakın bir tarihte yeni sürprizlerinin olacağının sinyalleri de verildi...

3N MEDYA’NIN ÜST DÜZEY YÖNETİCİLERİ ÇALIŞANLARLA BULUŞTU

3N Medya Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Gülseven bir konuşma yaptı. Gülseven burada yaptığı konuşmada, ‘’Her iş insanı gibi yaptığımız ticaret ile kar etmek isteriz. Ancak medya sektörü aynı zamanda ülkemize ve milletimize olan sorumluluğumuzu yerine getirmemizi gerektiren, çocuklarımıza bırakacağımız saygın bir iş koludur. Bu sorumluluğumuzu yerine getirmek 2019 sonrası büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmek için Türkmedya’nın değerli yöneticisi Murat Kelkitlioğlu grubumuza Medya Grup Başkanı olarak katılmıştır.’ dedi.

MURAT KELKİTLİOĞLU YENİ GÖREVİNE BAŞLADI

3N Medya Grup Başkanı Murat Kelkitlioğlu ise yaptığı konuşmada grubun 2019 hedeflerini açıkladı.

‘’2019 STRATEJİMİZ BÜYÜME ÜZERİNE KURULU”

‘’Yeni görevimin bana yüklediği sorumluluğun farkındayım. Birinci ve öncelikli hedefimiz radyo televizyon gazete ve faaliyet içerisinde olduğumuz tüm alanlarda zirvede olmak ya da zirveyi zorlamak.’ dedi.

‘’2019 STRATEJİMİZ BÜYÜME ÜZERİNE KURULU. SENEYİ ARAMIZA YENİ MARKALAR DA KATARAK KAPATACAĞIZ.’’

Kelkitlioğlu grup şirketleri için 2019 hedeflerine dair bilgiler verirken, sene sonunda grubun bugünden çok daha büyük hale geleceğini, gruba yeni ve son derece önemli markaların katılacağını, bu konudaki hazırlıkların son aşamaya geldiğini söyledi. Kelkitlioğlu, ‘’Dijital pazarda da sahip olduğumuz insan kaynağını imkanlar ile buluşturarak pazarın önemli oyuncularından biri olacağız.’’ ifadelerini kullandı.

Kelkitlioğlu grup şirketleri için 2019 hedeflerine dair bilgiler verirken, sene sonunda grubun bugünden çok daha büyük hale geleceğini, gruba yeni ve son derece önemli markaların katılacağını, bu konudaki hazırlıkların son aşamaya geldiğini söyledi.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER Gündem HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI