37 YILLIK BAŞKAN YENİDEN SEÇİLDİ

 Tarih: 06-01-2018 11:43:00  -   Güncelleme: 29-05-2018 20:33:31

Edremit ilçesindeki meslek odaları arasında, 37 yıl ile en uzun süreli başkanlar arasındaki özelliğini koruyan Edremit Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erdoğan Güder, yeniden başkan seçilerek görev süresini 41 yıla çıkarttı ve üyelerinin güvenini tazeledi.

 

330 üyesi bulunan Edremit Berberler ve Kuaförler Odası’nın 37 yıldır başkanlık görevini yürüten 76 yaşındaki Erdoğan Güder, yapılan olağan genel kurul toplantısında yeniden escort bursa başkanlığa seçilerek görev süresini 41 yıla uzattı. 4 yılda bir gerçekleştirilen odanın genel kurul toplantısı, yoğun bir katılım ile Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde düzenlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başlayan toplantıda, oluşturulan divan kurulu önderliğinde gündem maddeleri okundu ve karara bağlandı. Genel kurulun son maddesi olan yönetim kurulu seçiminde yönetim kurulu başkanı Erdoğan Güder’in karşısına rakip çıkmadı ve tek liste ile kapalı zarf usulü seçim yapıldı. 330 üyeden, oy kullanma hakkına sahip olan 306 üyenin katılması beklenen toplantıya 182 üye katılarak sandığa gitti. İlçe Seçim Kurulu Müdürlüğü yetkililerinin nezaretinde yapılan seçimde, 182 oy alan Güder ve yönetim kurulu listesi seçimi kazandı.

Mesai bitimine kadar devam edilen seçim sırasında davetlilere yemek ikramında bulunuldu. Edremit Berberler ve Kuaförler Meslek Odası Başkanlığı görevin süresini 41 yıla çıkarttığını söyleyen ve bölgedeki en yaşlı meslek odası başkanı olan Erdoğan Güder, TV100 Haber’e konuştu. Üyelerine ve toplantıya katılan diğer meslek odalarının başkan ve yöneticilerine teşekkür eden Güder, “37 yıldır odamız üyelerin yararına çalışmalar yaptık. 330 üyemizden, oy kullanmaya hakkı olan 306’sını kongremize davet ettik. Güzel bir toplantı oldu. Katılım yüksekti. Yeniden görevi geldik ve 41 yıl görev sürem oldu. Üyelerimiz işlerinde başarılı olsun diye çeşitli etkinlikler gerçekleştirdik. Her zaman üyelerimizin yanlarında olmaya gayret ettik. Bana güvenen üyelerimizin bu güvenini boşa çıkarmamak için yepyeni projeler geliştireceğiz. Herkese teşekkür ediyorum” dedi.

  Kaynak: Haber Merkezi
ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI