30 YILLIK KUYUMCUDAN İLGİNÇ KAMPANYA

 Tarih: 23-07-2018 13:47:22

Düğün sezonu sürerken piyasayı hareketlendirmek isteyen Balıkesirli bir kuyumcu ilginç bir kampanya başlattı.

İşyerinde 2100 liraya satılan tek taş yüzükler 699 liradan , diğer pek çok ürün de neredeyse maliyet fiyatından satılmaya başladı.

30 yıldır sektöre hizmet veren işyeri sahibi İsmail Hakkı Pala , 5 gün boyunca başlattığı kampanya ile müşterilerine çekilişle yarım altın da dağıtacak.

Konuyla ilgili TV100 mikrofonlarına bilgi veren firma sahibi Pala , 23 - 24 - 25 -26 ve 27 Temmuz tarihlerinde Pala Kuyumculuk’tan alışveriş yapan müşteriler arasında çekiliş yaparak , kazananlara yarım altın hediye edeceklerini söyledi.

Kampanyanın sadece 5 gün boyunca devam edeceğini belirten Pala,tek taş pırlanta yüzüklerden başlayarak benzersiz daha pek çok ürünün maliyet fiyatına müşteri ile buluşacağını ifade etti.

Eşi benzeri görülmeyen kampanyanın tarihi bir fırsat olduğunu dile getiren firma sahibi , vatandaşları kampanya süresince alışveriş yapmaya davet etti.

Kuyumcudan 27 Temmuz’a dek alışveriş yapan müşteriler büyük indirim fırsatlarından yararlanmanın yanı sıra çekilişle yarım altın kazanma fırsatı da yakalayacak.

ANAHTAR KELİMELER
  YORUMLAR YORUM YAP | 0 Yorum
  FACEBOOK YORUM
Yorum
  DİĞER BALIKESiR HABERLERİ
Henüz anket oluşturulmamış.
YUKARI